کد های USSD کدهای معرفی هستند که در چند سال اخیر بدون استفاده از اینترنت و با گوشی های تلفن همراه ساده هم امکان استفاده از این کد های USSD امکان پذیر میباشد.

کد های USSD

دوست دارید که مشتری هاتون از داخل خونه با یک گوشی ساده که حتی اینترنت و شارژ سیمکارت هم نداره از مغازتون خرید کنن یا وجه خدمات شما رو با موبایل همون لحظه پرداخت کنن؟
✅ کد های USSD اینکار رو برای شما انجام میده فقط با ۱۵۰۰۰۰ تومان تا یکسال بعد ازیکسال ۳۰% این مبلغ جهت تمدید اشتراک ، 💫 ۷۳۳#* یک نمونه کد USSD است.
💥 حتی رستوران داران و هتل داران با این امکان قادر هستن محل دقیق کسب و کارشون رو به مسافران اطلاع بدن و رزرو غذا و سوییت رو از کیلومترها اونطرفتر دراختیار مشتری قرار بدهند ، یا صاحبان مشاغل مختلف و استادان خصوصی همون لحظه پایان کار و خدمات مبلغ رو از مشتریشون دریافت کنن ، عین اینه که یه کارت خوان سیار همیشه همراهته😍

برای تست و نحوه چگونگی این سیستم میتوانید با گوشی تلفن همراه خود شماره ذیل را شماره گیری نمایید :

۰۱۲۳۴۵۶۷۸۹#*۱*۶۶۵۵*   

 و همچنین برای برگزاری قرعه کشی نیز :    ۰۱۲۳۴۵۶۷۸۹#*۲*۶۶۵۵*

برای شرکت در قرعه کشی هفتگی آ ی آر وب اینجا را کلیک کنید

حال شما میتوانید به جای ۰۱۲۳۴۵۶۷۸۹  یک کد اختصاصی برای خود تهیه نمایید و به معرفی کسب و کار خود پرداخته و شماره موبایل تمامی افرادی که کد اختصاصی USSD شما را شماره گیری نموده اند را در اختیار داشته باشید .

همچنین شما میتوانید برای دریافت وجه از مشتریان خود از این کد اختصاصی استفاده نمایید .

ّمطالب مفید باشگاه مشتریان آی آر وب :  ثبت سایت و افزایش رتبه در موتور های جستجو

فرض کنید میخواهیم مبلغ ۲۰۰۰۰ ریال از مشتری دریافت کنیم و کد اختصاصی ما ۰۱۲۳۴۵۶۷۸۹ هست . برای تست و نحوه چگونگی دریافت وجه از مشتریان  میتوانید با گوشی تلفن همراه خود شماره ذیل را شماره گیری نمایید :

۲۰۰۰۰#*۰۱۲۳۴۵۶۷۸۹*۱*۲۲*۷۲۴*

مثلا اینجا را کلیک کنید برای پرداخت ۲۰۰۰۰ ریال  با  گوشی تلفن همراه خود به آی آر وب 

برای شروع در اختیار داشتن یه کد اختصاصی Ussd  اختصاصی با کد معرف ۰۵۲۱۱۵۲۹۰۹ در سایت  inoti.ir ثبت نام نمایید.

تهیه کارت ویزیت دیجیتال