در سایت ساز آنلاین irweb.ir  با پرداخت حداقل هزینه  صاحب سایت حرفه ای با امکاناتی بی نظیر شوید

ایجاد سایت در ۵ دقیقه  در سایت ساز آنلاین و خوش نام آی آر وب به نشانی اینترنتی irweb.ir امکان پذیر بوده و شما میتوانید با ثبت نام در این سایت با نازلترین قیمت سایت خود را ایجاد نمائید .

 

برای ایجاد سایت در ۵ دقیقه  با سامانه قدرتمند سایت ساز فارسی آنلاین irweb.ir  این امکان را برای شما فراهم می شود تا با داشتن کمترین دانش فنی کلیه محتوای سایت خود از جمله منو ها ، صفحات مختلف سایت ، اخبار و مقالات ، تصاویر و اسلاید ها ، ویدئو ها و .. را تنها با کلیک کردن ساده تغییر دهید.

سایت ساز آنلاین

ما معتقدیم ایجاد سایت در کوتاه ترین زمان ممکن  امکان پذیر بوده چرا که ظرف مدت دو سال تعداد کاربرانی که برای ابجاد سایت در چند دقیقه عضو سایت ساز آی آر وب شده اند به بیش از ۲۸۰۰ کاربر میرسد .

یکی از مزایای مهم سایت ساز آنلاین آی آر وب امکان ویزایش تمامی محتوای قالب آماده خریداری شده مطابق میل و سلیقه شما کاربران گرانقدر میباشد .

شما برای ایجاد یک سایت حرفه ای فقط کافیست به قسمت ثبت نام سایت ساز  آی آر وب وارد شده  و با انتخاب یک  قالب از ده ها قالب موجود برای جهانی شدن و ورود به دهکده جهانی اینترنت آماده شوید .

ّمطالب مفید باشگاه مشتریان آی آر وب :  آی مپ

در سایت ساز آی آر وب  irweb.ir با پرداخت فقط ۸  هزار تومان شما میتوانید به مدت یک ماه از امکانات ویژه سایت ساز استفاده نموده و در صورت رضایت از خدمات ما سایت خود را به مدت شش مه یا یکسال تمدید نمائید .

در موقع ثبت نام و با پرداخت ۸ هزار تومان اولیه ما به شما یک دامنه با پسوند ir.  بهمراه فضای نامحدود برای ایجاد صفحات اینترنتی و تصاویر شما  هدیه میدهیم . در صورتی که شما بخواهید  مالکیت دامنه  ir. را داشته باشید میبایست ابتدا نسبت به ثبت نام در ایرنیک اقدام و برای خود شناسه ایرنیک تهیه فرمائید .

امکانات دیگر سایت ساز irweb.ir

 

گواهی امنیتی ssl
جایگزین تلگرام

جایگزین تلگرام

/
افزایش بازدید سایت

ثبت سایت و افزایش رتبه در موتور های جستجو

/
 ثبت نام در سایت ساز آنلاین irweb.ir  افزایش رتبه سایت  با استفاده از درج…
sms

پنل ارسال پیامک انبوه اختصاصی

/
پنل ارسال پیامک انبوه مشابه آنچه سایر شرکت ها با دریافت هزینه های گز…
email

ایجاد ایمیل اختصاصی

/
ایجاد ایمیل اختصاصی شما می توانید با پسوند نام دامنه سایت خود…
irweb
nic.ir
cms
کد معرف آی نوتی
محاسبه آنلاین سود بانکی
آینوتر

کارت ویزیت الکترونیکی

/
کارت ویزیت الکترونیکی CRM. کارت ویزیت دیجیتالی ، یکی از بهترین خد…
آی مپ آینوتی

آی مپ

/
آی مپ سامانه جامع مشاغل ،  بر روی نقشه می باشد . برای کسب این م…
کدهای USSD