پنل اختصاصی ارسال پیامک انبوه

sms
0.00 avg. rating (% score) - votes

پنل ارسال پیامک انبوهیک پنل اختصاصی ارسال پیامک انبوه مشابه آنچه سایر شرکت ها با دریافت هزینه های گزاف ارائه می دهند به صورت رایگان به شما تعلق خواهد گرفت که توسط آن می توانید اقدام به ارسال sms های تبلیغاتی نمایید و یا به لیست مشتریان سایت خود از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید.

در سایت ساز آنلاین آی آر وب به آدرس اینترنتی  irweb.ir این امکان برای شما کاربران گرانقدر ایجاد شده است که بتوانید ضمن ساخت سایت اختصاصی خود با داشتن یک پنل اختصاصی ارسال پیامک انبوه نسبت به اطلاع رسانی مشتریان خود اقدام نمایید.

یکی از امکانات مورد نیاز اغلب سایتها ،  امکان ارسال پیامک انبوه به انواع کاربران سایت میباشد که این امکان بصورت رایگان به کاربرانی که از سایت ساز آنلاین آی آر وب خرید کنند اعطا میگردد و بدین صورت عملا شما کاربران محترم دارای یک پنل قدرتمند ارسال پیامک انبوه برای اطلاع رسانی ها و ارسال پیامک به مشتریان خود خواهید بود و ننیاز به هزینه مجزا برای تهیه پنل ارسال پیامک انبوه ندارید.

پس همینک برای ورود به دهکده جهانی اینترنت و معرفی خود  خود همینک میتوانید  ضمن ایجاد سایت خود در سایت ساز آنلاین آی آر وب،  نسبت به لذت  کسب درآمد اینترنتی  ومعرفی خود و حرفه اختصاصی خود اقدام نمایید .

لازم بذکر است ایجاد سایت در سایت ساز آنلاین آی آر وب با نازلترین قیمت ممکم انجام میگردد  و شما میتوانید با پرداخت مبلغی شبیه هزینه صرف یک فلافل ساده ! حس خوب یک ماه تست امکانات سایت ساز را دشته باشید  تا در صورت رضایت نسبت به تمدید شش ماهه سایت با مبلغ ۴۵ هزار تومان و  یا یکساله  به مبلغ ۷۷ هزار تومان و کسب درآمد از داشتن یک سایت حرفه ای اختصاصی اقدام نمایید .

ّمطالب مفید باشگاه مشتریان آی آر وب :  ایجاد سایت در 5 دقیقه با امکان ویرایش آسان تمامی محتوای سایت

برایمشاهده  نمونه سایت های ساخته شده توسط کاربران در سایت ساز آنلاین آی آر وب به آدرس اینترنتی  irweb.ir  اینجا کلیک کنید .

0.00 avg. rating (% score) - votes
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *