آی مپ

آی مپ سامانه جامع کسب و کار ها بر روی نقشه می باشد که کسب و کارها با ثبت موقعیت خود بر روی نقشه، یک عدد کارت ویزیت الکترونیک و یک کد USSD چهارده رقمی نیز دریافت می کنند .

 

امکانات آی مپ برای کسب و کاران محترمآی مپصدور کد بصورت خودکار توسط سیستم، مشترک در USSD و CRM

شما می توانید با پرداخت فقط ۱۲۰ هزار تومان، علاوه بر ثبت محل کسب کار خود بر روی نقشه ی آی نوتی، به صورت اتوماتیک به عضویت آی نوتی درآمده و علاوه بر بهره مندی از کلیه ی خدمات آی نوتی (شامل پنل پیامک، خرید شارژ، پرداخت صورتحساب و …) صاحب یک کد CRM اختصاصی آی نوتی (کارت ویزیت الکترونیکی) و یک کد اختصاصی USSD آی نوتی با قابلیت پرداخت ، شوید.
صاحبین مشاغل می توانند با تکمیل آن فرم ، ضمن داشتن یک آدرس گوگل  اختصاصی  وارد دنیای تبلیغات شوند.

شما می بایست مکان دقیق فروشگاه خود را برروی نقشه مشخص نمایید تا برای مشتریان مسیر دسترسی به مکان شما نمایش داده شود.

براحتی میتوانید محل کسب و کار خود را در سیستم ثبت کنید و سایر مراجعه کنندگان به وب سایت آی نوتی قادر خواهند بود تا محل کسب و کار شما را روی نقشه ی آی نوتی مشاهده نمایند.
ضمنا شما می توانید با ورود به سامانه ی اعضای آی نوتی و وارد کردن کد ملی خود به عنوان نام کاربری و شماره موبایل خود به عنوان کلمه ی عبور اقدام به مدیریت اکانت خود و از کلیه ی خدمات آی نوتی  استفاده نمایید.

ّمطالب مفید باشگاه مشتریان آی آر وب :  محاسبه آنلاین اقساط بانکی

سیاست آی نوتی برای آی مپ تبلیغات بسیار گسترده در فضاهای مجازی میباشد . هدف اصلی شرکت، افزایش راندمان فروش صاحبین کسب و کار و جلب رضایت آنها از استفاده از تبلیغات آی مپ میباشد .

برای داشتن آی مپ و تبلیغ شغل خود بر روی سایت جامع کسب و کارها با کد معرف ۰۵۲۱۱۵۲۹۰۹ در سایت آی نوتی به آدرس  inoti.ir ثبت نام نمایید.

 

تهیه کارت ویزیت دیجیتالی 

5.00میانگین رتبه (99% نمره) - 2 رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *