ارسال تیکت جدید


پرسشهای متداول کاربران    لطفا قبل از ارسال درخواست پشتیبانی  سوال و جواب های ذیل را بررسی و در صورتی که سوال شما در  زیر وجود ندارد نسبت به ارسال درخواست جدید اقدام نمایید . با تشکر 

کاربر محترم باطلاع میرساند اسم سایت های ساخته شده با پسوند ir. میبایست اول توسط دولت بررسی و سپس تایید شود تا سایت شما با همان نامی که انتخاب کرده و ثبت نام نموده اید بالا بیاید . لذا از آنجا که بررسی نام های ثبت نام شده توسط دولت بعضا بین 12 تا ۴۸ ساعت کاری طول خواهد کشید ، طبیعیست که سایت شما بلافاصله بعد از ثبت بالا نخواهد آمد و در گوگل قابل جستجو نخواهد بود و میبایست تا تایید نام سایت خود صبور باشید . لکن آز آنجا که کاربران دوست دارند بعد از ثبت نام سایت خود را مدیریت و ویرایش نمایند ما برای راحتی شما پسوند domainuse.ir را به انتهای نام انتخابی سایت شما اضافه کرده ایم و بلافاصله بعد از ثبت نام میتوانید سایت خام خود را مشاهده نمایید و همچنین با پسوند domainuse.ir /c نیز میتوانید وارد بخش تنظیمات سایت خود شده و نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید. مثال فرض کنید نام سایت انتخابی شما abcdf.ir هست برای دیدن سایت خود بلافاصله بعد از ثبت نام میبایست آدرس abcdf.domainuse.ir را مشاهده کنید و برای ورود به بخش تنظیمات سایت میباست به آدرس abcdf.domainuse.ir/c مراجعه نمایید . موفق و بهروز باشید .

کاربران گرانقدر در صورت مواجهه با چنین پیغامی مطمين باشید سیستم ثبت دامنه های ملی دچار بروزرسانی یا مشکل میباشد و باید برای ثبت نام در اوقات دیگری تلاش نمایید .

(معمولا مرکز ثبت دامنه های ملی هر شب از ساعت ۲۳:۰۰ الی ۳۰ دقیقه ی بامداد در حال بروز رسانی هست .)

دوستان به یاد داشته باشید قانون گوگل برای نمایش اسم سایت شما و یا کلمات کلیدی سایت شما حداقل ۳۰ روز فعالیت سایت میباشد . لذا چون این قانون گوگل هست پس انتظار نداشته باشید در لحظه ای که ثبت نام کردیده اید و یا قبل از ۳۰ روز ، گوگل نتایج سرچ سایت شما را نشان دهد .

کاربران محترم بخاطر داشته باشند که مهمترین دلیل عدم ارسال پیامک فعال سازی در این هنگام غیر فعال بودن پیامک های تبلیغاتی روی سیم کارت شماست که معمولا توسط خود شما قبلا انجام شده است . از این رو میتوانید عین متن ذیل همان صفحه را به شماره ۵۰۰۰۵۱۵۱۶۲ پیامک نمایید و حتما از قسمت پشتیبانی سایت خود نسبت به درخواست پشتیبانی در خصوص این مشکل نیز اقدام نمایید .

در صورتی که موفق نشدین بعد از چند بار ارسال پیامک به سامانه سایت ساز ساز خود را فعال کنید لطفا مطابق ذیل عمل نمایید :

شما میبایست دقیقا متن قرمز رنگ را بدون هیچ گونه تغییر و کم و زیاد کردن فاصله یا حرفی و با همان شماره موبایلی که در سایت ثبت نام کرده اید به شماره سامانه پیامکی مربوطه ارسال کنید .
در صورتی که بعد از چند بار ارسال قسمت تنظیمات سایت شما فعال نگردید میتوانید دقیقا همان متن قرمز رنگ را یک بار به شماره موبایل ۰۹۱۷۳۱۹۸۶۰۸ به صورت پیامک ارسال نموده و یک پیامک دیگر هم به همین شماره موبایل ارسال نموده و ضمن درج اسم سایت خود توضیح دهید که نتوانسته اید بصورت ارسال پیامک از طریق سامانه تاییدیه گرفته و وارد قسمت تنظیمات شوید، تا بصورت دستی نسبت به تایید سایت شما اقدام شود .

مشکلات مربوط به سایت های ایجاد شده در سایت ساز آنلاین irweb.ir را از این بخش پیگیری کنید

مشکل در بالا نیامدن سایت ساخته شده در irweb.ir  را در این بخش بررسی کنید.

فرمت‌های مجاز .png, .jpg, .jpeg, .gif, .zip
حداکثر حجم مجاز 50 مگابایت